Reprezentant vanzari

Media & Marketing ( MMK Print )

Job expirat

RESPONSABILITATI

Prospectarea pietei si gasirea de clienti pentru serviciile de print si productie publicitara.

CERINTE

Notiuni generale de print media si cromatica. Notiuni generale de marketing si BTL.Notiuni de exprimare comerciala , atitudine profesionala . Baza larga de contacte profesionale. Identifica cerintele clientilor si le transforma in oferte cu ajutorul Compartimentului Comercial . Tine legatura direct sau prin mail cu coordonatorul sau din cadrul firmei.

BENEFICII OFERITE

Salarizare pe baza de comision din vanzari . In plus , reprezentantul de vanzari care are rezultate exprimate in vanzari si contracte in primul trimestru , va fi angajat permanent in cadrul firmei.

MMK Print (Media & Marketing) - tipografie offset Heidelberg. Standard ISO 12647 . Prima tipografie din Romania ,membra a Institutului German de cercetare si standardizare poligrafica - FOGRA (Forschungsgessellschaft Druck).