REPREZENTANT VANZARI

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

SARCINI SI ATRIBUTII:

* Reprezentarea firmei in fata clientilor;
* Promovarea si vanzarea produselor companiei;
* Dezvoltarea portofoliului de clienti;
* Vizitarea clientilor din zona alocata;
* Identificarea de clienti noi;
* Organizarea si planificarea vizitelor zilnice catre clienti;
* Realizarea cercetarilor de piata in vederea identificarii oportunitatilor de afaceri si a concurentei;
* Implentarea programelor de marketing;
* Ofera consultanta clientilor in utilizarea produselor;
* Intocmirea de rapoarte zilnice si saptamanale conform politicii firmei.

CERINTE

* Absolvent studii medii sau superioare;
* Experienta minim 1 an in VANZARI B2B (avantaj vanzari produse profesionale);
* Cunostinte de limba engleza la nivel mediu;
* Cunostinte bune de operare PC: Ms.Office;
* Permis auto categoria B, cu experienta.

Candidatul ideal trebuie sa fie o persoana optimista, motivata, perseverenta, atenta la detalii, organizata, cu bune abilitati de relationare interumana, orientata spre rezultat, bun negociator.

BENEFICII OFERITE

-Salariul fix NET lunar este 1000 RON, la care se adauga comision din vanzari conform grilei de salarizare (2% din vanzari+ 2% din incasari).
-In perioada de proba salariul fix NET este 1500 RON, la care se adauga bonus pentru fiecare client nou.
-Se ofera bonusuri lunare si semestriale, telefon, auto la dispozitie (Matiz).
-Program de lucru L-V, 09.00-18.00, specific postului.
-Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.
-Exista posibilitati reale de promovare.

DESCRIEREA COMPANIEI:
CLIENTUL NOSTRU ESTE O COMPANIE CE ARE CA OBIECT DE ACTIVITATE IMPORT SI DISTRIBUTIE PRODUSE COSMETICE, APARATURA SI MOBILIER PENTRU SALOANELE DE COAFURA.
Locatia este in Bucuresti, sectorul 4.

Human Resources Agency - Consultanta in domeniul Managementului Resurselor Umane, head hunting, proiectarea si dezvoltarea carierei, testare si evaluare psihologica.
POSTURILE DISPONIBILE VA SUNT PREZENTATE DACA ACCESATI www.mediamarket.ro