Reprezentant vanzari

SERPICO TRADING srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea si vanzarea produselor companiei
- dezvoltarea portofoliului de client
- urmarirea incasarilor conform politicii comerciale a companiei
- monitorizarea concurentei
- studierea pietei si identificarea de noi oportunitati

CERINTE

- experienta minim 2 ani
- abilitati de a stabili relatii cu oamenii
- abilitati de analiza si planificare
- atitudine de vanzator, orientat spre clienti
- personalitate puternica, valori stabile, dornic sa invete lucruri noi
- orientat spre construirea unei cariere
- foarte muncitor, rezistent la stress
- permis de conducere categoria B
- fara cazier si fara urmariri penale, fara conflicte majore cu fosti clienti, angajatori
- referinte

BENEFICII OFERITE

- salariu fix + bonusuri in functie de realizari
- telefon mobil, autoturism de serviciu
- posibilitatea de dezvoltare profesionala

IMPORTATOR produse alimentare cu un mare impact in piata: BONDUELLE (lider mondial in productia de conserve mazare ,porumb) VICY (lider european in productia de produse din peste pane si surimi) f ulei de masline MASECO conserive de peste AR.INDUSTRIE ALIMENTARI SPA. conserve de rosii DISTRIBUITOR pentru DR.OETKER (zahar vanilinat,praf de copt);