Reprezentant vanzari

Advanced Promotion Consulting APC S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea produselor
- sustinerea vanzarilor, indeplinirea obiectivelor de vanzari
- mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii companiei
- identificarea de noi clienti - intocmirea bazei de date de clienti
- stabilirea de noi contacte cu potentiali clienti
- prezentarea si promovarea brandului la clientii companiei
- supervizeaza, identifica si implementeaza modalitatea de prezentare a produselor
- executa si coordoneaza activitati specifice (direct marketing, sampling)
- intocmirea periodica a planurilor de activitate, a rapoartelor de activitate.
- monitorizarea activitatii concurentei
- negociere si incheiere contracte

CERINTE

- cunostinte PC
- limba engleza
- cunostinte de marketing
- excelente abilitati de comunicare, prezentare;
- aspect profesional
- putere de convingere;
- atitudine proactiva, flexibilitate, dinamism, autoorganizare
- rezistenta la stres;
- permis auto (categoria B)
- disponibilitate pentru deplasari

BENEFICII OFERITE

- salariul se stabileste la interviu,
- training.

S.C. Advanced Promotion Consulting APC S.R.L. are scopul de a furniza clientiilor o gama larga de produse promotionale de calitate superioara si vizibilitate maxima pentru promovarea unui brand al clientului si/sau al sponsorului clientului care doreste promovarea imaginii sale pe piata.

APC are disponibilitatea de a furniza si/sau distribui clientilor interesati prin intermediul departamentului de marketing, produse, materiale si obiecte promotionale, printre care: Flying Banner, Roll up, Corturi, Standuri, Structuri publicitare gonflabile, Produse de expunere, Panouri grafici, Pereti grafici, Cupe, Medalii, Tablite promotionale, si alte produse necesare pentru a raspunde exigentelor organizarii unui eveniment din sectorul publicitar/promotional.

Advanced Promotion Consulting APC Srl este o societate comerciala sustinuta de producatorii interni si externi cu o inalta specializare in sectorul promotional, pozitionata la intersectia necesitatilor clientului cu produsele cele mai indicate pentru rezolvarea nevoilor sale din domeniul promotional.