REPREZENTANT VANZARI

APT RESOURCES & SERVICES

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea produselor companiei
- contactarea clientilor, identificarea oportunitatilor de vanzare
- crearea si implementarea strategiei promotionale pentru vanzarea produselor
- planificare si raportare teritoriala

DESCRIEREA COMPANIEI:

Societate comerciala cu activitate in importul si distributia de aditivi furajeri.

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL

- absolvent medicina veterinara sau zootehnie (inginer zootehnist)
- experienta in vanzari minim. 2 ani
- persoana ambitioasa, responsabila si perseverenta
- bune abilitati de comunicare si vanzare
- cunoasterea limbii engleze la un nivel mediu spre avansat
- cunostinte operare PC (Word, Excel, Power Point)
- permis auto categoria B
- disponibilitate deplasari frecvente in tara

BENEFICII OFERITE

BENEFICII

- salariu si comision din vanzari, masina, telefon mobil, cursuri de specializare in tara si in strainatate, tichete de masa

Compania noastra imbina experienta, expertiza, managementul activ si cultura creativa. Asiguram clientilor nostri know-how-ul si cunoasterea pietei din Romania pentru a ajuta dezvoltarea unui proiect de succes. Forta companiei APT Resources & Services consta in insasi echipa si in devotamentul ei pentru a oferi de fiecare data cele mai bune performante. Domeniile noastre de specialitate se incadreaza in servicii profesionale de resurse umane, incluzand recrutare & selectie de personal si consiliere in cariera.