Reprezentant Vanzari

PLUS HR SOLUTIONS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru, o importanta companie din domeniul materialelor de constructii si al decoratiunilor, cauta persoane cu experienta pentru pozitia de Reprezentant Vanzari.
Responsabilitati:
- Promoveaza produsele firmei
- Identifica noi canale de vanzare si potentiali clienti
- Dezvolta si mentine relatii excelente cu clientii
- Ofera consultanta clientilor in alegerea produselor

CERINTE

- Experienta in vanzari directe (minim 2 ani)
- Cunostinte despre piata materialelor de constructii
- Studii superioare
- Disponibilitate de deplasare in teren
- Bune abilitati de comunicare si negociere

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv
- Masina

PLUS HR SOLUTIONS este o companie de consultanta in domeniul resurselor umane. Serviciile pe care le furnizam sunt: recrutare si selectie de personal, executive search, evaluare si testare psihologica , assessment center, consultanta .