Reprezentant vanzari / Coordonator

METROPOLITAN

Job expirat

RESPONSABILITATI

De ce sa nu stai acasa si sa faci bani in acelasi timp, doar prin simplu fapt ca recomanzi familiei, prietenilor, colegilor produse cosmetice, bijuterii la cel mai mic pret de pe piata,...?

Tot ceea ce trebuie facut este sa vizitati adresa www.metropolitans.ro si sa va creati un cont astfel: accesati optiunea "creati-va cont" sau "contul meu", introduceti datele personale, iar in dreptul codului reprezentantului care va recomandat scrieti codul LAkWoW5X (asa cum este el scris, folositi copy si paste).

- Dupa crearea contului comandati-va un catalog gratuit.
Succes!

CERINTE

- dorinta de castig.

- persoane dornice de afirmare si recunoastere pentru munca depusa.

- peste 18 ani, fara limita de varsta.

- acces internet.

- dorinta de a avea un venit suplimentar considerabil.

- NU SE IMPUNE TARGET LUNAR (nu exista deci volum de vanzare obligatoriu). Castigul este functie de activitatea desfasurata.

BENEFICII OFERITE

- INSCRIERE GRATUITA;

- TRANSPORT GRATUIT prin curier rapid;

- procent de 25% din vanzarile tale + pana la 10% din vanzarile celor inscrisi de tine;

- nu trebuie sa semnezi contract, nu ti se solicita nici un act;

- sistem transparent de acordare a bonusurilor;

-urmarirea online a retelei si a comisioanelor ce va revin;

-NU EXISTA norma;

- BONUSUL SE POATE LUA CASH sau ca reducere la factura , in functie de optiunea ta

- Materiale gratuite (prezentari, cataloage, seturi de testere, mostre)

- Program flexibil

Compania, comercializeaza produse de parfumerie, cosmetice si bijuterii prin sistemul de vanzari directe.
Produsele sunt la preturi mai mici decat ale companiile competitoare, deci oricine isi permite sa cumpere produsele Metropolitan.

Castigati mai mult, cu un program flexibil!

Un job simplu - castiguri mari!

Avatanjele fata de alte companii de vanzari directe sau multilevel marketing?

Oferim produse de calitate la preturi mai mici decat companiile competitoare. Astfel puteti obtine vanzari mai mari, deoarece aproape oricine isi poate permite sa cumpere produsele noastre. De asemenea clientii tind sa devina fideli si sa revina sa cumpere aceste produse de la dumneavoastra, insemnand mai multe vanzari si mai mult profit pentru dumneavoastra.

Oferim un sortiment variat de produse si introducem noutati si produse interesante in mod constant, unele produse unice pe piata, ce va vor creste vanzarile. Catalog nou apare luna / bilunar.