reprezentant vanzari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- planifica activitatea de vanzari
- vizite la clienti si prezentare produse
- identifica potentiali clienti, creste portofoliul de clienti
- gestioneaza portofoliul de clienti existent
- intocmeste rapoarte specifice
- indeplineste obiective de vanzari si incasari
- promoveaza produse noi, participa la testari, targuri de specialitate

CERINTE

- studii tehnice- reprezinta avantaj
- experienta in vanzari- reprezinta avantaj
- permis conducere categoria B
- abilitati de negociere, comunicare
- responsabilitate, constiinciozitate, dinamism, loialitate
- disponibilitate deplasari
- capacitate de organizare si planificare
- lb. engleza, operare calculator - mediu
- PFA - reprezinta avantaj

BENEFICII OFERITE

- salariu fix + comision motivant, cresteri salariale si prime in functie de realizari.
- telefon mobil
- posibilitate de promovare
- auto de serviciu in functie de rezultate
- cursuri de pregatire