REPREZENTANT VANZARI

SC Madirom Intimoda SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Gestionarea clientilor din zona arondata;
- Disponibilitate la deplasari in zona si a dormi in alt oras;
- Identificarea de clienti noi si dezvoltarea portofoliului de clienti deja existent;
- Recuperarea creditelor;
- Cresterea volumului de vanzari;
- Zona arondata - 3-4 judete;
- Disponibilitate de a munci pe baza de comision;
- Asigurarea serviciului de merchandising;
- Dorinta si capacitate de a munci in echipa.

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:

- Experienta in vanzari de minim 1 an, experienta in domeniul distributiei de lenjerie intima constituie un avantaj;
- Permis de conducere Categoria B;
- Cunostinte operare PC (Word, Excel);
- Abilitati de comunicare si negociere;
- Capacitate de gestionare a portofoliului de clienti din zona arondata;
- Personalitate comunicativa, dinamica, ambitioasa si organizata;
- Disponibilitate de munca cu target si obiectivele impuse de firma;
- Capacitate de munca in echipa;
- Cunostintele de limba italiana constituie un avantaj;

In momentul aplicarii, va rugam sa specificati orasul in care doriti sa va desfasurati activitatea.

Firma italiana cu o vechime de 40 ani in productia si distributia de lenjerie a brandului Cotonella pentru barbati, femei si copii.
Sediul principal este in Italia, iar alte 4 unitati de productie sunt in Romania, Albania, China si Tunisia. Produsele brandului Cotonella se distribuie in 15 tari.
In 2006 am demarat un program de distributie directa in Romania in vederea maririi ariei de vanzari prin agenti proprii.
Zonele de interes sunt:
- Bucuresti;
- Constanta - judetele: Constanta, Tulcea si Braila;
- Bacau - judetele: Bacau, Neamt, Vrancea si Galati;
- Pitesti - judetele: Arges, Valcea, Olt si Dolj.