Reprezentant Metropolitan

Metropolitan

Job expirat

RESPONSABILITATI

Inscriem persoane serioase, dinamice, inteligente, care isi doresc obtinerea unui venit intr-un mod usor si placut. Puteti fi eleve, studente sau salariate, colaborarea cu Metropolitan va va aduce doar avantaje, fara sa va ceara mult timp sau efort.Compania in plina dezvoltare comercializeaza produse de parfumerie, cosmetice si bijuterii prin sistemul de vanzari directe.
Produsele sunt la preturi mai mici decat ale companiile competitoare, deci oricine isi permite sa cumpere produsele Metropolitan.

CERINTE

Minin 15ani.

BENEFICII OFERITE

- este singura firma care va da bonusul de retea cash, indiferent de suma acumulata
- inscrierea este gratuita
- transport gratuit
- nu trebuie sa semnati contract, nu vi se solicita nici un act
-Program flexibil, ideal part time.
-Comision de 25 - 30% din vanzari si bonusuri
Castiguri minime intre 50-350 EURO lunar in functie de activitate
Suplimentar, castig 0.62-10% din vanzarile lunare ale retelei create, in functie de performanta
acestuia;