Reprezentant vanzari

Class It Outsourcing

Job expirat

RESPONSABILITATI

Identificarea potentialilor clienti si largirea portofoliului
Promovarea imaginii si a serviciilor oferite de companie in relatia directa cu clientii
Identificarea necesitatilor clientului si propunerea solutiilor potrivite
Negocierea si incheierea contractului
Monitorizarea derularii contractelor si crearea relatiilor pe termen lung cu clientii
Obtinerea de recomandari in scopul largirii portofoliului
Analizarea si raportarea rezultatelor

CERINTE

Obligatoriu experienta anterioara in domeniul vanzarilor de servicii - preferabil It, internet, publicitate;
Pasiune pentru vanzare, in special pentru cea de tip consultativ;
Capacitatea de a exprima constant in plan comportamental orientarea catre client;
Relatii interpersonale si calitati de comunicare excelente.
Abilitatea de a traduce initiativele si eforturile in rezultate masurabile
Motivatie sustinuta pentru atingerea obiectivelor
Initiativa, tenacitate, seriozitate si atitudine pozitiva
Respectarea targetului de activitate si financiar;
Carnet de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

Remuneratie lunara fixa, la care se adauga comision si bonusuri in functie de experienta si rezultate
Masina de serviciu
Telefon mobil
Programe de training interne si externe
Mediu organizational pozitiv, orientat catre obtinerea de rezultate

Class IT Outsourcing, companie de externalizare IT, asigura clientilor sai perfecta functionare a departamentului IT prin valorificarea unei echipe formate din 60 de specialisti ce se afla sub indrumarea unui management de succes.
Timp de 8 ani am dobandit experienta necesara pentru a castiga increderea unor clienti precum Rompetrol, Coca-Cola, Deloitte, Jerry's Pizza, Adecco, Merck, Sharp and Dohme, Financiarul, Sanoma Hearst.
Suntem un colectiv tanar si entuziast si investim incontinuu in dezvoltarea si pregatirea profesionala.
Vino sa lucrezi pentru prima companie de externalizare IT din Romania.
Vino sa adaugi valoare echipei noastre!