REPREZENTANT VANZARI

ELECTROCONEX SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-dezvolta si gestioneaza portofoliul de clienti din zona alocata
-promoveaza si vinde produsele din portofoliu in conformitate cu standardele si politicile firmei;
-se ocupa de stabilirea comenzilor si transmiterea acestora, cat si de incasarea contravalorii facturilor;
-monitorizeaza concurenta si se informeaza constant cu privire la evolutia pietei;
-realizeaza periodic rapoarte de activitate

CERINTE

-studii medii tehnice (avantaj studii superioare)
-experienta in vanzari constituie avantaj
-permis de conducere categoria B
-autoturism personal pentru primele trei luni
-cunostinte operare PC nivel mediu
-domiciliu stabil in orasele mentionate

BENEFICII OFERITE

-salariu fix si comision din vanzari;
-bonuri de masa;
-telefon mobil;
-masina de serviciu, incepand din luna a patra;
-posibilitatea promovarii in cadrul companiei (director zonal)

Importator si distribuitor la nivel national de echipamente pentru sudare si de ridicat