Reprezentant Vanzari

SC Rth ProConstruct SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- planificarea activitatii de vanzare;
- identificarea potentialilor clienti si contactarea acestora in vederea stabilirii unei intalniri;
- elaborarea ofertelor de pret in conformitate cu nevoile clientilor;
-intretinerea si dezvoltarea relatiei cu clientii dobanditi;
- realizarea targetului de vanzari.

CERINTE

- Studii superioare;
- Experienta in vanzari (reprezinta un avantaj);
- Persoana analitica;
- Abilitati de a lucra independent;
- Cunostinte foarte bune de calculator;
- Permis de conducere;
- Abilitati de comunicare si negociere.;
- Abilitati de lucru intr-un mediu activ.

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant + bonusuri din vanzari;
- telefon de serviciu;
- masina de serviciu;
- posibilitate de promovare in cadrul companiei.

Firma Rth ProConstruct importa, comercializeaza si instaleaza usi de garaj, usi industriale, sisteme de automatizare pentru porti si bariere auto.