reprezentant vanzari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Reprezentant vanzari ambalaje precum: Rigid PVC folio, Pet folio, PP/PS folio, laminated/Barrier folio, Thermoform
Responsabilitati:
- contactarea clientilor potentiali, vizitarea si prezentarea de oferte;
- dezvoltarea si gestionarea portofoliului de clienti;
-promovarea produselor si serviciilor oferite de firma noastra
- pregatirea ofertelor si informarea clientilor despre promotiile existente;
- urmarirea incasarii facturilor la termenele stabilite;
- colaborarea cu departamentele implicate in activitatea de vanzare

CERINTE

- experienta intr-o activitate de vanzare directa sau distributie produse/ precum: Rigid PVC folio, Pet folio, PP/PS folio, laminated/Barrier folio, Thermoform;
- foarte bune abilitati de relationare interpersonala si negociere, flexibilitate;
- limba engleza nivel conversational;
- disponibilitatea deplasare in tara pentru desfasurarea activitatii;
- cunostinte solide de utlizare PC- Word, Excel, Internet Explorer

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant, bonuri de masa; comisioane periodice, in functie de vanzarile inregistrate;
- oportunitatea de a face parte dintr-o echipa in dezvoltare si de a participa activ la dezvoltarea companiei;