REPREZENTANT VANZARI

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

VA OFERIM POSIBILITATEA sa apreciati daca profilul dumneavoastra corespunde CERINTELOR POSTULUI si daca BENEFICIILE oferite sunt pe masura asteptarilor dumneavoastra.
IN CAZUL IN CARE CELE DOUA CONDITII SUNT INTRUNITE (CERINTELE SUNT RESPECTATE SI BENEFICIILE SUNT ACCEPTATE DE CANDIDAT), VA INVITAM SA NE CONTACTATI LA TELEFON PENTRU A PROGRAMA UN INTERVIU DIRECT.
Ne puteti contacta de luni pana vineri intre orele 9,00 - 17,00 la telefon 021.211.45.22.; VODAFONE 0722.33.12.55; ORANGE 0745.031.031.

SARCINI SI ATRIBUTII:

* Reprezentarea firmei in fata clientilor;
* Promovarea si vanzarea produselor companiei;
* Dezvoltarea portofoliului de clienti;
* Vizitarea clientilor din zona alocata;
* Identificarea de clienti noi;
* Organizarea si planificarea vizitelor zilnice catre clienti;
* Realizarea cercetarilor de piata in vederea identificarii oportunitatilor de afaceri si a concurentei;
* Implentarea programelor de marketing;
* Ofera consultanta clientilor in utilizarea produselor;
* Intocmirea de rapoarte zilnice si saptamanale conform politicii firmei.

CERINTE

* Absolvent studii medii sau superioare;
* Experienta minim 1 an in VANZARI B2B (avantaj vanzari produse profesionale);
* Cunostinte de limba engleza la nivel mediu;
* Cunostinte bune de operare PC: Ms.Office;
* Permis auto categoria B, cu experienta.

Candidatul ideal trebuie sa fie o persoana optimista, motivata, perseverenta, atenta la detalii, organizata, cu bune abilitati de relationare interumana, orientata spre rezultat, bun negociator.

BENEFICII OFERITE

-Salariul fix NET lunar este 1000 RON, la care se adauga comision din vanzari conform grilei de salarizare (2% din vanzari+ 2% din incasari).
-In perioada de proba salariul fix NET este 1500 RON, la care se adauga bonus pentru fiecare client nou.
-Se ofera bonusuri lunare si semestriale, telefon, auto la dispozitie (Matiz).
-Program de lucru L-V, 09.00-18.00, specific postului.
-Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.
-Exista posibilitati reale de promovare.

DESCRIEREA COMPANIEI:
CLIENTUL NOSTRU ESTE O COMPANIE CE ARE CA OBIECT DE ACTIVITATE IMPORT SI DISTRIBUTIE PRODUSE COSMETICE, APARATURA SI MOBILIER PENTRU SALOANELE DE COAFURA.
Locatia este in Bucuresti, sectorul 4.

Human Resources Agency - Consultanta in domeniul Managementului Resurselor Umane, head hunting, proiectarea si dezvoltarea carierei, testare si evaluare psihologica.
POSTURILE DISPONIBILE VA SUNT PREZENTATE DACA ACCESATI www.mediamarket.ro