Reprezentant Vanzari

Intelectbrick SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Identifica si valorifica potentialul de piata
- Primeste cereri de oferta de la clienti
- Realizeaza si transmite oferte generale si pe produs partenerilor
- Calatoreste unde si cand este nevoie pana la 75% din timp
- Castiga permanent clienti noi si consolideaza relatiile cu acestia
- Cand este cazul abordeaza buyeri de pe conturile cheie si consolideaza relatiile cu acestia
- Ofera consultanta permanent partenerilor companiei
- Urmareste derularea ofertelor si comenzilor catre clienti
- Ofera partenerilor suport de marketing cand este nevoie
- Livreaza comenzile la client cand este nevoie
- Realizeaza centralizatoare sau rapoarte solicitate de management
- Verifica sesizarile clientilor si propune solutii si masuripentru rezolvare
- Raspunde de incasarea contravalorii marfurilor livrate catre clientii sai
- Urmareste concurenta si strange informatii din piata
- Intocmeste zilnic raport de activitate
-Cunoaste si respecta regulementul si procedurile din companie
- Raporteaza zilnic Directorului de Vanzari

CERINTE

- experienta de minim 2 ani in vanzari retail (jucarii - constituie un avantaj)
- limba engleza constituie un avantaj
- cunostinte de MS OFFICE
- abilitate in a-si seta prioritatile
- orientat spre respectarea deadline-urilor impuse de catre directorul vanzari
- persoana dinamica, entuziasta
- spirit de echipa
- rezistenta la stres
- abilitati de comunicare si de prezentare
- gandire analitica
- cursurile de specialitate constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru placut intr-un birou nou
- pachet salarial atractiv constituit din salariu fix + comision
- bonus special pentru depasirea targetului anual
- excelente oportunitati de dezvoltare personala
- posibilitati de promovare rapide
- masina de servici, telefon mobil, etc.

Compania Intelectbrick SRL este un furnizor renumit de jucarii educationale si jocuri decondtructie de tip lego.