Reprezentant Vanzari

AZOTH SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Societate IT in plina expansiune, cu sediul in Bucuresti, angajeaza specialisti in vederea largirii echipei de vanzari.
- Postul se adreseaza unor persoane tinere, dinamice si motivate capabile sa se ocupe de toate aspectele legate de vanzari.

CERINTE

- Abilitati de comunicare, negociere si lucru in echipa;
- Concentrare, atentie si responsabilitate in ceea ce face;
- Persoana ambitioasa, cu spirit competitiv, cu initiativa si dorinta de afirmare pe plan profesional.
- Dinamism, orientare catre rezultate;
- Cunostinte despre produsele software;
- Usurinta in a invata noi cunostinte de natura tehnica;
- Cunostinte de limba engleza;
- Experienta operare PC;
- Carnet de conducere categ. B;
- Disponibilitate maxima pentru deplasari.

BENEFICII OFERITE

- Pachet de venituri atractiv (salariu+comision+telefon de serviciu).
- Bonusuri si premii in functie de rezultatele obtinute.
- Posibilitatea de a lucra intr-un mediu dinamic, in continua crestere si dezvoltare.
- Posibilitatea de a-si expune ideile creative, de a da curs imaginatiei si profesionalismului, de a-si asuma responsabilitati pe masura pregatirii.
- Oportunitati de dezvoltare profesionala.

DESCRIEREA FIRMEI

companie IT