Reprezentant Vanzari

General Beton Romania srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prospecteaza piata si identifica noii clienti;
- Negociaza si, urmareste derularea contractelor si recuperarea contravalorii marfurilor vandute.
- Promoveaza si vinde produsele comercializate de companie

CERINTE

- Absolvent al unei faculatati(de preferat constructii);
- Experienta intr-o pozitie similara (prezinta avantaj);
- Cunostinte de limba italiana sau engleza;
- Cunostinte avansate de PC;
- Abilitati de comunicare si negociere;
- Posesor permis cat.B.
- Disponibilitate la deplasari.
- Mentine si dezvolta relatiile cu clientii
- Atitudina proactiva, implicare, spirit de echipa

BENEFICII OFERITE

- Auto full time
- Telefon mobil
- Laptop
- Cursuri de perfectionare
- Pachet salarial motivant

Firma cu capital integral strain, producatoare de betoane, sape si mortare pe piata romaneasca.
Statiile General Beton sunt dotate la un nivel tehnic ridicat, fapt ce le permite sa asigure clientilor o livrare prompta si de calitate. Statiile General Beton au in dotare laboratoare performante de incercare a betonului, cele de la Timisoara si Bucuresti fiind clasate ca laboratoare de gradul II.