Reprezentant vanzari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

-formarea unui cerc de clienti intre persoanele cunoscute (colege, vecine, prietene);
-colectarea de comenzi pe baza brosurilor;
-distribuirea produselor clientilor personali;
-plata contravalorii produselor in 18 zile de la livrare.

Persoanele interesate vor fi contactate in 24 de ore si vor primi gratuit, personal sau prin posta pachetul de inscriere, continand brosuri si materiale explicative.

CERINTE

Inscriem persoane serioase, dinamice, inteligente, care isi doresc obtinerea unui venit intr-un mod usor si placut. Puteti fi eleve, studente sau salariate, aceasta colaborare va va aduce doar avantaje, fara sa va ceara mult timp sau efort. Cosmeticele noastre se vand usor, este suficient sa aratati brosura in cercul apropiat si comenzile vor veni. Va puteti castiga bani de vacanta sau un supliment la salariu si puteti obtine produse la pret mult redus!

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:
-15-30% castig din valoarea comenzilor;
-livrare la domiciliu;
-puteti plasa comenzile online;
-produse cadou in fiecare luna;
-participarea la concursuri si competitii;
-sansa de a promova rapid la conducerea unei echipe;
-aveti permanent sprijinul unui coordonator de vanzari;