REPREZENTANT VANZARI

DEN BRAVEN ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- vanzarea produselor Den Braven catre clientii alocati / sau clientii noi
- dezvoltarea zonei prin cresterea valorica a comenzilor si prin adaugarea de noi clienti in portofoliu
- gestionarea corecta a contractelor comerciale
- promovare produse noi, mercantizare
- preluare comenzi
- coordonare livrari
- incasari

CERINTE

-Experienta de minim 3 ani in vanzarea de izolanti (spume poliuretanice, silicoane, etc) si materiale de constructii
-Cunostinte tehnice si de merchandising
-Calitati excelente de comunicare interpersonala
-Orientare catre clienti, atitudine profesionala si proactiva
-Rezistenta la stres si gandire pozitiva
-Simt organizatoric, responsabilitate, cinste si corectitudine (testarea corectitudinii prin metoda Poligraf)

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv (salariul fix + comision din vanzari)+ bonuri de masa + alte prime si bonusuri in functie de performanta
- mediu de lucru dinamic si competitiv
- masina, PALM si telefon de serviciu

Den Braven Romania face parte din grupul multinational de firme producatoare si de distributie de origine olandeza Den Braven - Lider mondial in izolanti profesionali, prezent cu produsele sale in peste 100 de tari din intreaga lume.

Den Braven Romania este prezenta pe piata romaneasca din anul 1997. Distributia se realizeaza direct, prin forta proprie de vanzare, prezenta in noua orase, prin filiale (Bucuresti, Constanta, Iasi, Cluj-Napoca, Craiova, Timisoara, Brasov, Braila si Chisinau) avand in portofoliu peste 6.500 de clienti directi.

Den Braven Romania s-a impus drept lider la nivel national in distributia unei game largi de produse: spume poliuretanice, izolanti (siliconici, acrilici si poliuretanici), spray-uri retus si tehnice, adezivi si accesorii, destinate pietei constructiilor, industriei tamplariei cu geam termoizolant, auto si utilizatorilor casnici (DIY).

WWW.DENBRAVEN.RO