Reprezentant Vanzari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam reprezentanti/coordonatori vanzari directe ( in toata tara ) , pentru peste 20 game de produse . Brand-uri din Franta , Italia , Spania , Austria , India , Romania , de o calitate excepionala , la preturi foarte bune .

Comisioane substantiale , intre 15 si 30 % din vanzarile directe , promotii , concursuri . Pentru coordonatorii de echipa 3-9% din vanzarile echipei .

Avem spre comercializare urmatoarele game :
- Elea - cosmetice + 2 game vopsea de par ;
- Fleur de Mer - cosmetice din alge marine ;
- Via Paris - parfumuri Franta ;
- Dana - parfumuri Spania ;
- Philadeplhia - electrocasnice ;
- Vela d'Oro - bijuterii cu perle de cultura ;
- Oliver Weber - bijuterii cu cristale Swarovski ;
- Lui Ro - bijuterii cu pietre semipretioase si argint ;
- Carlo di Roma - make-up
- Richi - genti si portofele din piele naturala ;
- Banat - perii de curatare , periute de dinti , saci menajeri , folie aluminiu etc ;
- TVS - vase teflon ;
-Eurodecos - cosmetice auto ;
- Jolie Folie - dresuri Italia 15- 50 den ;
- Trust Man( Glamour) - produse de igiena personala ;
- servetele umede - diverse intrebuintari ;
-Pucioasa - lenjerii de pat si pilote .

CERINTE

- Persoane motivate , ambitioase , cu putere si dorinta de munca, dornice de bune rezultate si castiguri pe masura muncii.

- Cei ce au deja o retea formata in sisteme similare au o mai mare sansa de reusita.

BENEFICII OFERITE

- Inscrierea in sistem este gratuita , nu se percep comisioane de transport , la plati sau altele.

- Cadouri la primele 6 comenzi , promotii , bonusuri din vanzari . concursuri cu premii substantiale.