Reprezentant Vanzari

SC Montero SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Reprezentarea companiei in relatia cu clientii si potentialii clienti din zona alocata de catre Directorul de Vanzari, asigurand schimbul informational si atingerea obiectivelor de vanzari:
- Prezinta ofertele si produsele speciale tuturor clientilor alocati;
- Livreaza comenzile;
- Contacteaza si viziteaza potentialii clienti;
- Promoveaza oferta companiei;
- Incheie contracte de vanzare cumparare cu clientii alocati;

CERINTE

- Constituie avantaj experienta anterioara in domeniul sanitar si experienta anterioara in domeniul vanzarilor;
- Carnet auto categoria B si disponibilitate de deplasare constituie conditie obligatorie;
- Abilitati de operare PC - nivel mediu;
- Excelente abilitati de comunicare;
- Atitudine proactiva, flexibilitate, dinamism;

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial + Telefon mobil + masina serviciu.

M-GRUP reprezinta un ansamblu de 23 de companii cu activit¿ti diverse, orientate în principal c¿tre sectoarele farmaceutic/IT/imobiliar/productie.
Numarul de angajati pe Bucuresti este in prezent de aproximativ 700.
Montero, membra a M-grup, a fost infiintat in 1993, ca societate mixta romano-slovena si are in prezent 10 filiale in toata tara, acoperind astfel zonele cele mai importante: Bucuresti, Braila, Brasov, Constanta, Craiova, Cluj, Iasi, Oradea, Sibiu, Timisoara.
Domenii de activitate ale M-grup:
- Import si distributie de produse farmaceutice si parafarmaceutice, dispozitive medicale, produse veterinare;
- Produse si servicii informatice
- Servicii de asigurarea calitatii;
- Servicii media;
- Productie de bunuri: materiale stomatologice, instrumentar stomatologic si chirurgical, mobilier farmaceutic, confectii metalice;
- Servicii imobiliare