Reprezentant Vanzari

SC Zenovinc Import Export SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Reprezentant de vanzari produse cosmetice din gama Intensive SPA.
- Reprezentantul trebuie sa aduca clienti firmei si sa mentina relatiile cu acestia.
- Marirea numarului de clienti noi
- Aduna informatii despre clientii potentiali si clientii actuali
- Aduna informatii despre concurenta si clientii lor
- Invata produsele si caracteristicile tehnice
- Isi planifica activitatea de vanzare
- Participa la sedintele de vanzare saptamanale

CERINTE

- Persoana agreabila, comunicativa,cu bune abilitati de comunicare.
- Persoana cu incredere in fortele proprii.
- Experienta in vanzare este un atu.
- Personalitate deschisa - se relationeaza usor cu clientii potentiali - persoane necunoscute
- Atitudine de vanzator, Orientat spre clienti. Identifica usor si Intelege nevoile si dorintele clientilor
- Personalitate puternica, Valori stabile, Dornic sa invete lucruri noi
- Orientat spre construirea unei cariere
- Foarte muncitor, rezistent la stress
- Are abilitatea de a-si atinge obiectivele. Bun manager de proiect
- Om de echipa
- Proactiv, capabil sa gaseasca solutii. Persistent.
- Creativ, cu initiative
- Dinamic, energic,
- Disponibil sa calatoreasca

BENEFICII OFERITE

- Comision din vanzari
- Program de instruire in tehnici de vanzare, negociere, management, etc.

- Importator si distribuitor de produse cosmetice pe baza de namol si minerale de la Marea Moarta.