Reprezentant Vanzari

Totemo Trust

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dorim sa ne completam echipa cu un agent de vanzari cu experienta atat in vanzarea prin telefon cat si prin contact direct. Totemo Trust este o companie specializata in organizarea de excursii de nisa - excursii de grup in destinatii exotice. Pe acest segment ne propunem sa devenim lideri de piata si sa creem un brand turistic puternic. Produsele noastre sunt produse de lux cu valoare adaugata mare. Viitorul membru al echipei se va ocupa cu vanzarea directa (in special prin telefon) a acestor produse.

CERINTE

Candidatul ideal va intruni urmatoarele calitati:
- experienta in vanzari
- volubil, ambitios, tenace, organizat
- cunostinte de baza PC (word, excel)

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant (salariu fix + comision vanzari ce poate ajunge pana la 1000 Euro
- program flexibil

Agentie tour-operatoare, organizam excursii in destinatii interesante si exotice, cu un standard inalt de calitate, pentru cei pasionati de calatorii.