Reprezentant Vanzari

SC Euro 07 Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

¿promovarea tuturor categoriilor de produse comercializate de companie (piese auto)
¿realizarea planului de vanzari pe zona alocata;
¿intretinerea relatiei cu clientii existenti, oferind informatii actualizate despre produse;
¿identificarea de noi clienti in vederea dezvoltarii portofoliului existent;
¿definirea cererii de consum si propunerea de noi solutii pentru imbunatatirea performantelor.

CERINTE

-experienta in vanzari minim 1 an in domeniul pieselor auto;
-experienta in domeniul pieselor de motor pentru autoturisme si microbuze- reprezinta un avantaj;
-cunoasterea temeinica a procesului de vinzare-cumparare si de distributie;
-orientare spre obtinerea de rezultate ;
-persoana motivata, dinamica, atitudine proactiva ;
-abilitati de comunicare si negociere ;
-cunoasterea pietei locale ;
-permis conducere categoria (B).

BENEFICII OFERITE

¿salariu motivant + bonus trimestrial in functie de performante;
¿oportunitatea de a lucra intr-o companie multinationala, in cadrul unui colectiv tanar si dinamic;
¿oportunitati de dezvoltare profesionala.

S.C. Euro 07 Romania S.R.L., este o companie multinationala cu experienta in importul direct si distributia en gross si en detail de componente auto.
Infiintata la Sofia in urma cu 14 ani, compania se ocupa cu importul si distributia de componente auto in Bulgaria, Serbia si Romania, anjungand in prezent una din importantele companii de profil cu un numar de aproximativ 500 de angajati