REPREZENTANT VANZARI

TBI CREDIT SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Mentinerea, supervizarea si dezvoltarea afacerilor cu actualii clienti;
- Efectuarea de training-uri cu furnizorii si angajatii proprii;
- Cresterea vanzarilor in zona alocata prin cooptarea de noi furnizori;

CERINTE

- Studii superioare;
- Experienta in vanzari (in servicii financiare reprezinta un avantaj);
- Persoana analitica;
- Abilitati de a lucra independent;
- Cunostinte foarte bune de calculator;
- Permis de conducere;
- Abilitati de comunicare si negociere.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv;
- Beneficii suplimentare;
- Posibilitati de dezvoltare a carierei intr-o echipa de profesionisti si intr-un domeniu de viitor.

TBI Credit SA este o companie financiara multinationala care face parte din grupul olandez TBIH Financial Services si este activa in acordarea de credite de consum. Implementarea unui sistem de creditare potrivit cu clientii tinta a dus la succes si la dezvoltarea companiei.
TBI Credit SA s-a infiintat in anul 2003 si este prezenta in 33 de orase din Romania.