Reprezentant vanzari

Divahair.ro

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul ideal trebuie sa fie o persoana muncitoare, sociabila, cu o atitudine pozitiva si orientata catre rezultate. Cautam pe cineva cu experienta in vanzari sau cu aptitudini dovedite in acest domeniu. Experienta de vanzari in online sau in industria de frumusete (saloane, cosmetica, moda, etc.) constituie un avantaj.

CERINTE

- Administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti.
- Crearea bazei de date cu potentialii clienti, contactarea acestora, prezentarea ofertei si negocierea contractelor
- Realizarea planului de vanzari lunar, trimestrial, anual.
- Mentinerea relatiilor cu clientii pentru fidelizarea acestora
- Asigurarea derularii procesului de vanzare in cele mai bune conditii

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix + bonus pe vanzari
- Program flexibil
- Masina de serviciu
- Posibilitatea de avansare;

Compania noastra este un publisher on-line care administreaza cel mai mare portal de frumusete din Romania, cat si alte site-uri atat in tara cat si in strainatate. De peste 3 ani oferim continut online premium cititoarelor noastre cat si servicii de publicitate ultra-eficiente clientilor cu care colaboram. Daca esti o persoana motivata si orientata catre rezultate, te asteptam in echipa noastra!