Reprezentant vanzari

Prima Graph S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Identifica si contacteaza clienti noi,
Prospecteaza piata,
Redacteaza si prezinta oferta oferta tehnici-economica de produse si servicii,
Negociaza si incheie contracte,
Urmareste realizarea contractelor (livrarea produselor - incasarea banilor),
Tine legatura cu clientii din portofoliu
Intocmeste periodic rapoarte de activitate,
Raspunde pentru realizarea obiectivelor lunare si anuale

CERINTE

Studii medii (studii superioare reprezinta un avantaj)
Experienta min 2 ani in vanzari
Experienta in publicitate reprezinta un mare avantaj,
Abilitati de comunicare si negociere,
Orientare catre client si catre rezultate,
Capacitate de organizare si planificare,
Capabil de a intra in bune relatii cu decidenti de la clienti importanti
Carnet conducere B
Operare PC

BENEFICII OFERITE

Pachet de angajare atractiv (salariu fix + comision vanzari), functie de realizari
Mediu de lucru profesionist
Conditii de munca bune
La atingerea obiectivului de vanzari auto de serviciu + telefon mobil
Excelente oportunitati de dezvoltare a carierei

Companie productie publicitara cu experienta 10 ani in domeniu

Productie odorizante auto personalizate, autocolante publicitare, etichete volumetrice, cadouri promotionale, tiparituri.
Servicii de serigrafie, cutter-plotter, tipar digital, tampografie, termotransfer.