Reprezentant Vanzari

e-Training

Job expirat

RESPONSABILITATI

Reprezentantul de vanzari al companiei se va ocupa intalnirile cu posibilii nostri clienti , promovand astfel imaginea grupului si detectand necesitatile de formare ale pietei. De asemenea va participa la procesul de dezvoltare al centrului de formare.

CERINTE

Candidatul este un bun cunoscator al limbii spaniole, are experienta de cel putin un an in vanzari, este interesat de domeniul formarii profesionale si al trainingului, are prestanta, este punctual si creativ.

Grupul E-Training este specializat pe domeniul formarii si are o experienta de 15 ani in acest sector.
Detinem un centru de formare profesionala si suntem specialisti in realizarea de cursuri de formare/evaluare de personal si in elaborarea de instrumente, programe si metodologii formative.

Dorind sa aduca un plus pe piata formarii profesionale din Romania, compania E-Training promoveaza si efectueaza cursuri de formare on-line din diverse domenii de activitate.