Reprezentant Vanzari

ForumConsult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Forum Consult asista companie austriaca specializata in productia de harti tiparite si digitale in vederea ocuparii pozitiei Reprezentant Vanzari la nivel national.

Responsabilitati:
-contactarea clientilor si vanzarea spatiului publicitar
-prezenta de spirit si punctualitate in negocierea, incheierea, semnarea si predarea contractelor
-suport colegilor de la sediul central in relatia cu clientii pentru trimiterea in productie a hartii
-raportari saptamanale si participarea la sedinele de lucru
-supervizarea hartii, verificarea corectitudinii locatiilor inainte de intrarea in productie, la tipar
-preluarea si predarea produsului finit clientilor
-dezvoltarea si mentinerea relatiilor cu clientii pe termen lung
-preluarea unui proiect si finalizarea acestuia, dupa incheierea celui anterior

CERINTE

- experienta in vanzari de produse si/sau servicii publicitare
- abilitati foarte bune de comunicare si negociere
- orientare catre client
- disponibilitate pentru deplasari in tara
- cunoasterea limbilor germane si engleze la nivel mediu prezinta avantaj
- permis de conducere categ. B

BENEFICII OFERITE

-beneficii financiare deosebite (procent semnificativ din vanzari)
-colaborare pe termen lung cu o companie de notorietate europeana
-parte a unei echipe de succes, performante, tanara, dinamica si ambitioasa
-oportunitatea dezvoltarii relatiilor la nivel national prin reluarea colaborarii periodice
-program de munca independent (90%)

FORUM CONSULT RO este o companie specializata in servicii de resurse umane si afaceri. Impreuna cu partenerii nostri, CONSENT MANAGEMENTBERATUNG Austria, raspundem nevoilor dvs., adaugand experienta vestica specificului pietei romanesti.
Pentru a ne cunoaste, accesati www.forumconsult.ro sau www.consent.at.