REPREZENTANT VANZARI

CENTRUL MEDICAL ROMAR SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea imaginii firmei si a serviciilor oferite de aceasta
- identificarea potentialilor clienti
- prezentarea ofertelor de servicii medicale
- negocierea si incheierea contractelor
- gestionarea contractelor din portofoliul propriu
- monitorizarea executiei pe contractele proprii

CERINTE

- Experienta minim 2 ani in vanzari de servicii
- Studii superioare
- Abilitati de comunicare
- Cunoasterea tehnicilor de vanzari (participarea la cursuri de vanzari constituie un avantaj)
- permis de conducere categoria B
- cunostinte operare PC

BENEFICII OFERITE

- Oportunitatea de a lucra intr-o echipa de profesionisti ce activeaza intr-o companie tanara aflata in plin proces de dezvoltare.
- Sanse reale de promovare
- Salariu fix si comision din vanzari
- telefon de serviciu
- training permanent

Furnizor de servicii medicale complexe, grupul de firme Romar este o institutie multifunctionala de diagnostic si asistenta medicala primara si specializata. Chiar de la deschiderea primului nostru centru, in mai 2000, ne-am propus sa oferim clientilor nostri servicii medicale complete, la un inalt standard calitativ folosind cea mai performanta aparatura medicala si de laborator.