REPREZENTANT VANZARI

Vencor

Job expirat

RESPONSABILITATI

- management eficient al relatiilor cu clientii din portofoliu
- atragerea de noi clienti in portofoliu
- gestionarea comenzilor clientilor
- negocierea si semnarea contractelor cu clientii directi

CERINTE

Portofoliu de clienti
Dorinta de afirmare in domeniul media/publicitate
Cunostinte temeinice de lucru la PC - Microsoft Office
Permis de conducere
Capacitate de munca in condiitii de stres
Comportament profesionist si proactiv
Abilitati de comunicare si negociere;
Initiativa, perseverenta, dinamism;
Experienta in vanzari si media minim 1an

BENEFICII OFERITE

salariu motivant, in functie de experienta
mediu de lucru atractiv
lucrul intr-o echipa tanara, dinamica
posibilitatea de promovare

Ne-am afirmat public pentru prima data in anul 2001, sub numele \"Vencor\" dupa datina si obiceiurile de marketing cu hotararea de a oferi semnalistica de calitate pentru companii medii sau mari la preturi corecte.
In decursul dezvoltarii am urmat cu sfintenie calendarul deadline-urilor si ne-am propus sa oferim solutii creative intr-un regim corporate, de la design conceptual pana la productie si instalare.
Cream, producem si instalam solutii personalizate de expunere indoor si outdoor.
Solutiile noastre indoor si outdoor au fost instalate in lung si-n lat pe cat cuprinde tara si inregistreaza zilnic mii de expuneri.
Suntem o Companie tanara si dinamica in care dorinta ta de afirmare profesionala si de ascensiune pe scara ierarhica se poate implini daca gasim in tine valorile care ne caracterizeaza pe noi toti ceilalti: profesionalism, spirit de echipa, initiativa