Reprezentant vanzari

PRIOR BOOKS DISTRIBUTORS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- prospectarea pietei si identificarea de posibili clienti;
- contactarea acestora si prezentarea serviciilor Prior & Books;
- negocierea termenilor contractuali si incheierea contractelor;
- urmarirea desfasurarii contractelor;
- dezvoltarea unei legaturi permanente cu clientii companiei;

CERINTE

- minim 6 luni in domeniu vanzarilor
- cunostiinte de limba engleza - nivel mediu
- abilitati de vanzare, atitudine orientata catre clienti, abilitati de comunicare si prezentare.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv;
Tichete de masa;
Programe de formare profesionala;
Integrarea intr-o echipa tanara si competitiva;
Expunerea la un mediu international de lucru.

Importator si distribuitor oficial al celor mai importante enciclopedii si dictionare generale sau tematice editate in lume, din toate domeniile. Distribuitor de carte academica si educationala. Distribuitor de albume si cataloage de arta. Centru de carte la comanda. Agent pentru publicatiile periodice straine. Distribuitor de soft educational.