REPREZENTANT VANZARI

EUROEXPRESS SERVICES SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dezvoltarea portofoliului de clienti.
Stabilirea de intalniri, negocierea, incheierea si urmarirea desfasurarii de contracte.
Promovarea produselor, propunerea si implementarea unor noi strategii de crestere a vanzarilor.
Indeplinirea sarcinilor trasate de management.

CERINTE

-Tinuta business,atentie acordata imaginii, perseverenta;
-Abilitati de comunicare;
-Limba engleza, studii universitare( minim anul 2), cunostinte PC(office, outlook)
-Experienta marketing, vanzari
-Persoana dinamica, meticuloasa, bine organizata
-Career oriented
-Disponibilitate de angajare imediata;

BENEFICII OFERITE

Oferim salariu, comision din vanzari si bonusuri pentru atingerea targeturilor.
Posibilitate de promovare.

Agentie de publicitate ce are in derulare 3 mari proiecte: portal de afacer, Cupoane de reduceri, Carduri Smartpages.
Publicitatea on-line reprezinta o mare oportunitate pentru cei care stiu sa o exploateze. Compania noastra s-a pregatit pentru aceasta provocare.