REPREZENTANT VANZARI

Dimex Ela Impex SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Mentine si dezvolta relatiile cu clientii existenti
Se preocupa de identificarea permanenta de noi posiblitati de dezvoltare prin gasirea de noi clienti
Promoveaza produsele companiei si urmareste atingerea targetul lunar/anual de vanzari
Initiaza actiuni locale de vanzare in zona coordonata
Realizeaza analiza pietei si a competitiei
Preia, analizeaza, filtreaza, spijina si finalizeaza''ponturile'' rezultate din activitatea de vanzare
Elaboreaza rapoarte de vanzari

CERINTE

Bune abilitati de planificare, comunicare si negociere
Permis categoria B
Experienta in vanzari
Dinamism, creativitate, initiativa

RUGAM CANDIDATII CARE NU AU EXPERIENTA SA NU APLICE

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant, comision din vanzari, bonusuri in functie de performante
Telefon, masina de serviciu
Posibilitati de crestere d.p.d.v. profesional
Lucru intr-un mediu profesional

Compania SC Dimex Ela Impex SRL, este o companie multinationala de distributie a produselor farmaceutice, parafarmaceutice si cosmetice ce activeaza de peste 13 ani.UNIC IMPORTATOR AL VITAMINELOR SI MINERALELOR EFERVESCENTE MEGAVIT,PRODUSELOR PENTRU COPII APPLE BABY, PERIUTELOR DE DINTI DR. COOL, A GAMEI DE COSMETICE DAX COSMETICS(PERFECTA), GAMA HERBA STUDIO(PRODUSE PENTRU ACNEE)