Reprezentant Vanzari

Evy\\\'s Cleaning

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Reprezinta compania in relatia cu clientii si potentialii clienti, mareste portofoliului de clienti;
• Formarea si dezvoltarea relatiilor cu clientii importanti ;
• Vizite la clienti si prezentarea serviciilor companiei;
• Intocmirea zilnica a rapoartelor de activitate ;
• Negociaza contractele si ofertele;
• Urmareste desfasurarea contractului conform clauzelor;
• Urmareste atingerea targetului lunar/anual .

CERINTE

Cerinte:
• Excelente abilitati de comunicare, negociere, relatii cu clientii;
• Profesionalism, orientare catre nevoile clientului; respectarea promisiunilor;
• Integritate in relatia cu compania, partenerii si clientii;
• Conduita profesionista, perseverenta in indeplinirea obiectivelor;
• Personalitate orientata spre rezultate si eficienta in gestionarea sarcinilor;
• Fire optimista, pro-activa cu abilitati de lucru in echipa;
• Carnet de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

• Pachet salarial motivant (salariu, bonusuri, tichete de masa)
• Carte de munca;
• Telefon

Evy’s Cleaning este o companie cu capital rom?no-german , specializata in servicii de curatenie, care ofer? pie?ei din Romania servicii de calitate la nivelul standardelor europene.
• curatenie generala
• curatenie de intretinere (pe baza de abonament)
• curatenie dup? constructor, zugrav etc.
• curatare, spalare canapele, fotolii, mocheta, covoare etc.
• alte servicii conexe
Apeland la serviciile EVY’s Cleaning aveti urmatoarele avantaje:
1. Reduceti costurile
2. Economisiti timp
3. Calitatea serviciilor este certificata
4. Calitatea personalului este verificata
5. Reduceti riscurile
6. Continuitate
7. Disponibilitate/flexibilitate
8. Confidentialitate
9. Costuri fixe
10. Conformitatea cu legislatia in vigoare