Reprezentant Vanzari

GRAWE ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- dezvoltarea unui portofoliu de clienti prin promovarea serviciilor financiare ale companiei
- contactarea telefonica a potentialilor clienti cu scopul stabilirii unei intalniri de consultanta
- urmarirea contractelor de asigurare in desfasurare
- intocmirea rapoartelor de activitate
- participarea la sedinte si seminarii de pregatire

CERINTE

- studii superioare terminate sau in curs
- disponibilitate pentru o activitate preponderent de teren
- foarte bune abilitati de comunicare si negociere
- persoane dinamice, sociabile, cu atitudine pozitiva si capacitate organizatorica
- capacitatea de a asimila cunostine noi
- cazier judiciar curat

BENEFICII OFERITE

- pachet financiar de top
- venituri corelate cu activitatea proprie
- training-uri de dezvoltare gratuite pe intreaga perioada a colaborarii
- oportunitati de promovare intr-un timp scurt
- program flexibil

DESCRIEREA FIRMEI

www.grawe.ro