Reprezentant Vanzari

AIR BITES SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promovarea si participarea activa la vanzarea produselor Airbites
-identificarea de potentiali noi clienti
-identificarea perceptiilor si asteptarilor clientilor
-incheierea contratelor si a anexelor pt. Catv/Telefonie si Internet
-intocmirea de rapoarte zilnice de activitate

CERINTE

-Studii medii/superioare
-Experienta in postul de vanzari/relatii clienti constituie un avantaj
-Cunostinte Office si Internet
-Orientare catre client
-Putere de convingere
-Bune aptitudini de comunicare
-Capacitatea de a lucra in echipa
-Notiuni de baza in telecomunicatii

BENEFICII OFERITE

Ai vrut sa incepi o cariera in vanzari si toti ti-au cerut experienta?
Vrei sa acumulezi aceasta prima experienta alaturi de o echipa tanara, dinamica si dornica de afirmare?
Vino sa ne cunoastem si vei beneficia de:
-Mediu de lucru dinamic si profesionist
-Pachet salarial fix
-Bonus din vanzari

Furnizor servicii integrate de comunicatii prezent in Romania, Ucraina, Polonia, Bulgaria, avand ca unic actionar SWISSCOM Elvetia