Reprezentant vanzari

UPOTERM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Identificarea de noi clienti din domeniul ACCESORIILOR PENTRU INSTALATII (teava, robineti, fitinguri), mentinerea si dezvoltarea de relatii de afaceri cat mai bune cu acestia;
- Realizarea de oferte bazate pe necesitatile si cerintele specifice ale clientilor;
- Consilirea clientilor in alegerea celor mai potrivite sisteme;
- Propunerea de noi solutii si imbunatatiri;
- Prezentarea de rapoarte de activitate catre superiorul direct;

CERINTE

- Experienta pe o pozitie similara de minim 2 ani. Limba engleza si/sau franceza nivel conversational;
- Cunostinte operare PC - MS Office;
- Persoana organizata, motivata si orientata catre client;
- Carnet de conducere categoria B
- Ambitios, deschis, diplomat;
- Dorinta de a-si construi o cariera pe termen lung in companie;
- Abilitati de lider
- Abilitati de negociere si comunicare;
- Orientat catre obtinerea de rezultate, cu initiativa si responsabil

BENEFICII OFERITE

salariu atractiv + comision (in functie de realizari);
masina
diferite training-uri de dezvoltare profesionala si personala.

IMPORTATOR ACCESORII PENTRU INSTALATII SI INCLAZIRE IN PARDOSEALA