REPREZENTANT VANZARI

Bravo International

Job expirat

RESPONSABILITATI

-mentinerea relatiei cu clientii existenti si cautarea de noi clienti;
- prezentarea produselor firmei si consilierea clientilor privind aceste produse;
- intocmire oferte de pret;
- negocierea si finalizarea contractelor;
- urmarirea desfasurarii contractelor (termene de livrare, plati etc.);
- realizarea raporturilor periodice de activitate si a altor documente specifice ce rezulta din desfasurarea acitivitatii.
- realizarea obiectivelor lunare si anuale

CERINTE

- studii medii/superioare;
- experienta anterioara in vanzari produse destinate constructiilor de minim 2 ani;
- cunostinte de utilizare PC: MS Office (Word, Excel, Outlook), Internet;
- carnet de conducere categoria B;
- disponibilitate pentru deplasari;
- excelente abilitati de comunicare si negociere;
- spirit de initiativa, orientare spre rezultat;
- persoana energica, gandire pozitiva, amabilitate si eficient

BENEFICII OFERITE

- telefon, masina, comision din vanzari

Grup de firme, distributie materiale de constructii, mase plastice - placi acrilice, policarbonat, PVC
Compania este furnizorul ideal de solutii complete pentru constructia de hale industriale si spatii comerciale.
Compania este lider la nivel national pentru distributia de policarbonat, panouri termoizolante, luminatoare din policarbonat, , alaturi de servicii de management de proiect si antrepriza generala.