REPREZENTANT VANZARI

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

SC MKM RO GRUP este importator si dealer autorizat de membrane bituminoase hidroizolatoare APP si SBS si de sindrile bituminoase APP si SBS marca TechnoNikol.
Reprezentantul de vanzari va avea urmatoarele responsabilitati:
- Gestionarea zonei alocate – Bucuresti (portofoliului de clienti deja existent si gasirea de noi clienti);
- Promovarea produselor firmei;
- Preluarea comenzilor de la clienti si transmiterea catre departamentul de facturare;
- Realizarea obiectivelor lunare si anuale, prognozate de catre companie;
- Administrarea si incasarea soldurilor in piata.
- Intocmirea de rapoarte si situatii cu privire la vanzarile realizate pe anumite categorii de produse.

CERINTE

- Studii superioare;
- Excelente abilitati de comunicare si putere de convingere
- Experienta in vanzari minim 1-2 ani;
- Initiativa, capacitate de rezolvare a problemelor, de organizare, atitudine pozitiva,
- Experienta in domeniul materialelor de constructii/amenajari.

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
- salariu fix motivant;
- comision din vanzari si diferite bonusuri in functie de performante
- masina, telefon etc.