Reprezentant vanzari

worwag pharma romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Experienta relevanta (minim 1 an) intr-un post similar, in domeniul farma-medical
-Foarte bune abilitati de stabilire si mentinere a relatiilor, chiar si de la distanta
-Foarte bune abilitati de ascultare activa si de cartografiere exacta a nevoilor (chiar si pe cele ascunse)
-Abilitati de a lucra si de a interactiona eficient intr-un mediu competitiv, cu persoane dificile si constrangeri de timp
-Viteza rapida de reactie
-Foarte bune cunostiinte de marketing in general si de promovare in special
-Foarte bune abilitati de prezentare si negociere
-Bune abilitati de vanzare (idei, principii, concepte, capacitatea de diferentiere)
-Absolvent de studii superioare
-Posesor de carnet de sofer fara probleme
-Dispus pentru munca pe teren si in conditii de stres peste 80% din timp

CERINTE

-persoana dinamica,sociabila,deschisa,flexibila,capabila sa se automotiveze
-disponibilitate de calatorie
- permis de conducere categoria B
- experienta in domeniu constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

-mediu motivant de lucru
- masina, telefon, laptop
- salariu motivant
- premii in functie de realizari

DESCRIEREA FIRMEI

reprezentanta firma germana - medicamente