Reprezentant Vanzari

SC HR SERVICES & SOLUTIONS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru clientul nostru, companie multinationala din domeniul materialelor de constructii si al amenajarilor interioare, recrutam o persoana care va avea urmatoarele responsabilitati:
- Promovarea si ofertarea produselor din portofoliu;
- Cunoasterea gamei de produse, a caracteristicilor si beneficiilor produselor comercializate;
- Vanzarea directa catre comercianti, constructori, instalatori, proiecte, arhitecti;
- Atingerea obiectivelor de vanzari stabilite;
- Incheierea si negocierea de contracte comerciale;
- Urmarirea livrarilor si incasarilor de la clienti;
- Planificarea activitatii de vanzare;
- Intocmirea de rapoarte de activitate (vanzari, clienti, concurenta).

CERINTE

- Experienta in vanzari minim 1 an;
- Experienta in vanzari de materiale pentru constructii si amenajari interioare (materiale prefabricate, materiale elecrice, obiecte sanitare, obiecte ceramice, aparate de aer conditionat) reprezinta un avantaj;
- Cunostinte bune de operare PC: Word, Excel;
- Orientare spre atingerea obiectivelor, atitudine profesionista;
- Persoana dinamica, organizata;
- Bune abilitati de comunicare, relationare si negociere;
- Initiativa, spirit de echipa, seriozitate;
- Permis de conducere auto categoria B.

BENEFICII OFERITE

Clientul nostru ofera:
- Salariu lunar fix;
- Comision lunar in functie de indeplinirea obiectivelor;
- Telefon mobil;
- Masina de serviciu;
- Pregatire profesionala;
- Mediu de lucru dinamic si profesionist.

Fondata in anul 2004, HR SERVICES&SOLUTIONS este o companie care ofera servicii de recrutare si selectie de personal, precum si servicii de executive search, caracterizate prin integritate si confidentialitate depline.

Cheia succesului nostru consta in evaluarea corecta a nevoilor partenerilor nostri si identificarea talentelor de top. Noi cautam lideri care sunt vizionari si care pot conduce oamenii cu pasiune.