REPREZENTANT VANZARI

HR Consultanta

Job expirat

RESPONSABILITATI

- mentinerea relatiei cu clientii existenti;
- identificarea de noi posibilitati de dezvoltare a afacerii prin gasirea de noi clienti;
- promovarea produselor companiei si atingerea targetului de vanzari;
- intocmirea rapoartelor privind activitatea depusa.

CERINTE

Daca esti ambitios, plin de energie, iti place sa lucrezi intr-un mediu dinamic te asteptam sa faci parte din echipa noastra!

Cerintele noastre sunt:
- studii superioare finalizate;
- experienta minim 1 an in vanzari;
- experienta vanzari B2B constituie avantaj;
- abilitati comunicare si interrelationare, dinamism, creativitate, initiativa;
- permis auto cat B.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant;
- program de instruire in tehnici de vanzare, negociere;
- posibilitatea construirii unei cariere alaturi de o echipa performanta.

Pe o piata dominata de companii multinationale, RTC Holding reprezinta unul din putinele grupuri comerciale mari in proprietate romaneasca, un holding cu mai mult de 65 de companii, lider pe zona de birotica-papetarie(Be Proffice), cargo-curierat(TCE) si retail produse media(Diverta).
BE Proffice este lider national in distributia de produse de papetarie, birotica, mobilier, IT.
Cu peste 20 000 clienti cultura organizationala a firmei pune accent pe comunicare si orientare spre client.