REPREZENTANT VANZARI

Swisana srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

- sustinerea spectacolelor de prezentare, organizate de firma,
- coordonarea echipei de organizare
- luarea de comenzi si mentinerea relatiilor cu clientii existenti

CERINTE

Candidatul ideal :
- abilitati de comunicare si prezentare,
- prezenta agreabila, fluenta in exprimare, putere de convingere,
- afinitati cu domeniul medical si cu terapii alternative
- capacitatea de a lucra independent

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru profesionist in stil elvetian
- instruire temeinica, perfectionare periodica, gratuita
- nu este nevoie de investitie financiara privata
- produse de inalta calitate, inregistrate pe piata mondiala
- pachet salarial: fix sau comision din vanzari, telefon mobil
- program de lucru flexibil

Firma de origine elvetiana (capital 100% strain), prezenta pe piata din RO din anul 1996, producem si comercializam produse terapeutice (terapie magnetica incorporata in garnituri de pat din lana ). Produsele noastre - marci inregistrate pe piata mondiala - sunt comercializate prin metoda direct marketing
(dar NU multilevel), in cadrul prezentarilor. Oferim un mediu de lucru profesionist, in stil elvetian.