Reprezentant vanzari

Avanti Impex 2000

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Extinderea retelei de distributie prin achizitie de clienti noi
- Deplasarea la sediile clientilor pentru intalniri si prezentarea ofertei
- Realizarea targetului de vanzari si incasari
- Mentinerea comunicarii cu reteaua de clienti

CERINTE

- Studii superioare
- Minim 3 ani experienta in domeniul vanzarilor
- Cunostinte PC (WORD, EXCEL, POWER POINT)
- Permis de conducere
- Disponibilitate pentru deplasari la clienti/munca de teren
- Exprimare excelenta si aptitudini de bun negociator
- Flexibilitate si orientare catre client

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant, comision din vanzari, telefon, masina, renogociere periodica, participare traininguri de specialitate

Avanti Impex 2000 SRL s-a infiintat in anul 2001 si este o companie care are ca principal obiect de activitate proiectarea, productia si distributia de produse din piele naturala. Firma noastra este reprezentata pe piata romaneasca prin marcile de posete de dama Avanti si Gina Hess, dar si printr-o gama variata de curele, portofele si obiecte promotionale confectionate din piele naturala la un standard inalt de calitate.