reprezentant vanzari

SAG

Job expirat

RESPONSABILITATI

Aspect profesional-business
Capacitate de a prezenta corect si complet oferta firmei.
Capacitate de negociere
Capacitate de a stabili prioritati
Persoana responsabila, perseverenta, autodidacta, orientata spre rezultate, cu abilitati excelente de comunicare
Cunostinte operare PC

CERINTE

- Pastreaza legatura cu clientii existenti in aria geografica stabilita si prospecteaza piata pentru identificarea de noi clienti in vederea cresterii vanzarilor;
- Realizeaza targetul de vanzari stabilit de companie: incheierea si negocierea contractelor, urmarirea derularii lor
- Raporteaza periodic rezultatele obtinute;
Cunostinte profesionale in domeniile: vinzari, servicii si marketing;
- Studii- Bacalaureat (minim)
- Permis de conducere -cat. B
- Disponibilitate la deplas?ri ?n interes de serviciu

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonusuri, beneficii):
Masina de serviciu si telefon mobil;
Bonusuri in functie de rezultate;

SAG este editorul publicatiilor: Businesstexin si 100% construct;
www.businesstexin.ro