reprezentant vanzari

GEROM S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea pe piata a produselor companiei S.C. GEROM: geam termoizolant, geam securizat, geam serigrafiat, usi si pereti de sticla etc;
- prospectarea pietei de produse tamplarie aluminiu/PVC;
- monitorizarearea livrarii catre client a produselor solicitate;
- verificarea disponibilitatii instrumentelor de plata si a limitelor de creditare pe fiecare client/comanda in parte;
- intocmirea si prezentarea rapoartelor specifice activitatii (prin e-mail).

CERINTE

- varsta: pana la 40 ani;
- studii: universitare, facultate tehnica sau economica;
- experienta in vanzari: min 2 ani (experienta in domeniul productie/vanzarea geamului termoizolant / tamplarie constituie un avantaj);
- operare pe calculator (word, excel – obligatoriu);
- permis de conducere: cat B, min 1 an;

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant + comision din vanzari
- masina de serviciu;
- Laptop + acces Internet
- telefon
Localizare: Bucuresti-3 , Galati - 1, Buzau - 1

S.C. GEROM S.A. producator de geam termoizolant si geamuri prelucrate din orasul Buzau, este dotata cu utilaje si echipamente de ultima generatie produse in Germania, Finlanda, Franta, SUA, Anglia, Italia, Cehia. Are implementat Sistemul de Management al Calitatii, certificat ISO 9001:2001. Detalii: www.gerom-buzau.ro