REPREZENTANT VANZARI

Anello Eurotrade srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Principalele responsabilitati:
-stabileste si mentine o buna relatie de afaceri cu clientii,
-contribuie la cresterea portofoliului de clienti,
-contribuie la cresterea volumului de vanzari,
-prezinta ofertele de produse si ofertele speciale,
-preia comenzi,
-securizeaza termenele de plata,
-face raportari saptamanale si lunare in legatura cu nivelul vanzarilor.

CERINTE

Cerinte:
-persoana dinamica, cu abilitati de negociere si cu un simt comercial bine dezvoltat,
-cunoasterea tehnicilor de vanzare si ofertare,
-capacitate foarte buna de comunicare si relationare cu clientii,
-spirit organizatoric, initiativa, loialitate,
-experienta relevanta intr-un post similar din vanzari (constituie avantaj experienta in vanzari produse cosmetice si farmaceutice),
-permis de conducere,
-studii medii/superioare.

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonusuri, beneficii):
-oportunitati de dezvoltare a carierei,
-salariu 600E,
-comision pana la 10%,
-masina de serviciu,
-telefon.

Unic importator si distribuitor BIOcosmetice Dzintars, cosmetice ECO Madara, cosmetice naturale Fratti, parfumerie si machiaj.