Reprezentant Vanzari

Decora Stil

Job expirat

RESPONSABILITATI

Identificarea produselor similare pe piata si comunicarea catre sefii ierarhici superiori;
Promovarea produselor companiei ( materiale de constructii si finisaje);
Prospectarea pietei, ofertarea/negocierea si incheierea de contracte;
Dezvoltarea portofoliului companiei prin identificarea si atragerea de noi clienti;
Analiza cerintelor si stabilirea ofertei de prêt;
Intocmirea de rapoarte catre seful de departament;
Respectarea procedurilor de vanzare.

CERINTE

- cunostinte in domeniul constructiilor constituie avantaj
- persoana cu initiativa, dinamica, cu foarte bune abilitati de comunicare si negociere, dornica de a se afirma in cadrul unei firme de renume
- abilitati de analiza si organizare

BENEFICII OFERITE

- venituri motivante
- masina si telefon de serviciu
- posibilitati reale de promovare si lucrul intr-un mediu profesionist si dinamic in cadrul unei echipe tinere.

DESCRIEREA FIRMEI

Importator si distribuitor materiale de constructii